Konstruktor Elektronik

    Osoby zainteresowane naszą ofertą powinny przesłać swoje CV i list motywacyjny wypełniając powyższy formularz lub wysyłając na poniższy adres:

    hr@mst.pl

    Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji oraz przedkładanych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych przez spółkę MST Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kętrzynie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

    Niezależnie od powyższej zgody, jeśli jesteś zainteresowana/-y umieszczeniem Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy na okres 12 miesięcy (na potrzeby przyszłych rekrutacji realizowanych przez nas w tym okresie), proszę o dopisanie poniższej zgody:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji oraz przedkładanych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych przez spółkę MST Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kętrzynie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska pracy) w okresie 12 miesięcy od dnia udzielenia niniejszej zgody.”

    Klauzula informacyjna dot. ogłoszenia o rekrutacji

    Oczekiwania:

    • Minimum wykształcenie średnie techniczne (elektronika lub pokrewne), preferowane wykształcenie wyższe techniczne
    • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu oświetlenia
    • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych (oscyloskop, multimetr)
    • Język angielski komunikatywny (umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, nastawienie na realizację powierzonych celów, kreatywność.

    Obowiązki:

    • Prace nad nowymi wyrobami (m.in. zasilacze LED, systemy sterowania oświetleniem)
    • Wsparcie dla bieżącej produkcji (m.in. zwalnianie nowych dostawców, zmiany komponentów)
    • Wsparcie w procesie badania i certyfikacji wyrobów
    • Tworzenie i wprowadzanie zmian w dokumentacji wyrobów i komponentów

    Oferujemy:

    • Stabilną, odpowiedzialną i interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • Szkolenia