Menedżer Sprzedaży

    Osoby zainteresowane naszą ofertą powinny przesłać swoje CV i list motywacyjny wypełniając powyższy formularz lub wysyłając na poniższy adres:

    hr@mst.pl

    Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji oraz przedkładanych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych przez spółkę MST Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kętrzynie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

    Niezależnie od powyższej zgody, jeśli jesteś zainteresowana/-y umieszczeniem Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy na okres 12 miesięcy (na potrzeby przyszłych rekrutacji realizowanych przez nas w tym okresie), proszę o dopisanie poniższej zgody:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji oraz przedkładanych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych przez spółkę MST Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kętrzynie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska pracy) w okresie 12 miesięcy od dnia udzielenia niniejszej zgody.”

    Klauzula informacyjna dot. ogłoszenia o rekrutacji

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie techniczne
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży oświetleniowej (w naszym
      dynamicznie zmieniającym się sektorze biznesu kluczowe jest dla nas jako organizacji, szybkie i efektowne
      reagowanie na potrzeby rynku i naszych klientów)
    • Znajomości pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym (w pracy używana jest w mowie i piśmie z
      uwagi na międzynarodowe środowisko biznesowe)
    • Prawo jazdy kat. B, gotowość do podróży służbowych
    • Dobre rozumienie czym jest budowanie długoterminowych relacji z naszymi klientami opartych na profesjonalizmie,
      rzetelności i jakości obsługi klienta
    • Umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
    • Nieszablonowe i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w
      wykonywane obowiązki
    • Talent i zapał do pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku

    Obowiązki:

    • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi, współpraca z kluczowymi klientami oraz
      budowanie silnego partnerstwa biznesowego
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych
    • Współtworzenie strategii marketingowej
    • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków sprzedaży
    • Monitorowanie rynku i analiza trendów sprzedażowych w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych,
      monitorowanie działań konkurencji
    • Doradztwo w zakresie produktów lub usług oferowanych przez firmę

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • Narzędzia do pracy (telefon, laptop)